SORUMLULUK. KUŞAKTAN KUŞAĞA

deno-1976 yılındaki kuruluşundan bu yana Nosta GmbH‘ın genel merkezi; Almanya`nın güneyinde Tuna nehri kıyısında bulunan bir Bavyera şehri olan Höchstädt‘dır.

Buradan, tüm dünyadaki müşterilerimize teslimat yapıyor ve uluslararası iş bağlantılarımızı kuruyoruz. Ailemiz, 20 çalışan ile başladığı şirketimizi, günümüzde alanında dünya çapında kalitedeki lider fi rmalar arasına girmesini sağlamıştır. Yüksek nitelikli, katkıda bulunan uzmanları ve bir aile şirketinin istikrarlı değer sistemi ile bu başarıyı yakalamıştır.

İş ortağı ve işveren olarak ekonomik başarı ve sorumluluk bizlere aittir. Katkıda bulunan iş gücümüzle birlikte, daima değişim içindeyiz ve kendimizi yeni fi kirlerle geliştiriyoruz. deno-başkanBu, bizi çok esnek ve kuvvetli yapıyor. Hâlihazırda bugün 2. kuşakta da, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak bize güvenebilirsiniz

BÜYÜME FAKTÖRÜMÜZ
GÜVENDİR.

deno-kurumsalDENO, yüksek kaliteli teknik bileşenlerin ve mühendislik çözümlerin dünya çapında uzmanıdır. DENO Standard, DENO Connect, DENO Rail ve DENO Tailor-made ile güçlü büyüyen pazarlarda kaliteli bir tedarikçi olarak yerimizi aldık. Standart parçalar üretiminin yanı sıra, müşteri tasarımına göre parçalar ve yapı grubu imalatında da uzmanız.

HEDEFLERI AŞMA

Müşterilerimizin DENO kalitesine güveni ticaretimiz için önemlidir. Biz sadece müşterilerimizin hedefl erine ulaşmak değil, sürekli gelişerek bunları aşmak istiyoruz – tabii ki ek maliyetler olmadan. Bunu, uzmanlığın mümkün olan en iyi yapılandırmasını oluşturarak yapıyoruz: TQM yaklaşımlarına şirketimizin bağlılığı, mühendislik alanındaki yeteneklerimiz ve DENO`nın özel üretim teknolojileri.

Bunun sonucu olarak, biz müşterilerimize maliyet geçerliliği ve teknik mükemmelliği bir arada sunabiliyoruz. Kalite konularında sürekli aynı büyüme için çabalıyoruz. Hizmetlerimizin büyümesi ve geniş bir ürün gamı ile kalite standardını hep daha yükseğe çıkarmak için uğraşıyoruz. Tüm bunlarla, biz tüm dünyadaki müşterilerimizin gerçekten güvenebileceği bir ortağı olmak istiyoruz.

YETENEKLİ PERSONEL
ÜSTÜN TEKNOLOJİ.

deno-kurumsalGelişmiş teknolojinin, onunla nasıl başa çıkabileceğini bilen insanlara ihtiyacı vardır. Bizim avantajlarımız mükemmel teknik standarda sahip ve yüksek nitelikli, tecrübeli personelimizin sinerjisidir. Onlar, şirketimizin odak noktası ve desteğidir.

İMALAT BİRİMLERİ VE UZMAN EKİP

Süreçlerimiz, tüm personelin bilgi becerisi ile işletmeye entegre olması için sürekli olarak güncellenir ve optimize edilir. Biz, her çalışanın bir iş veren gibi düşünüp davranması için modern yönetim sistemlerine değer veriyoruz. İletişimi, üretim alanındaki imalat birimlerinden ve yönetimdeki uzman ekipler üzerinden teşvik ediyoruz.

360° şeffaf bir değerlendirme, yapıcı bir bilgi akışını sağlar. Bu personellerimize saygınlık ve katılımın yanı sıra, şirketimizin gelişimi için işlevsellik ve stratejik bir etki sağlar.